ZEITGARD 2

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Zeitgard 2


ZEITGARD 2  →  Anti Age Cihazı


LR ZEITGARD 2 Anti Age Cihazı Özellikleri ve Kullanımı


Bireysel faktörlere (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarına maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak çizgiler oluşur ve pürüzsüz ve parlak cildin yok olması kaçınılmazdır.

ZEITGARD 2’nin merkezi parçası, yaşlanma görülen bir cildin bakımı için yenilikçi teknolojinin en iyi şekilde kullanılabildiği paslanmaz çelik plakadır.

Bu noktada getirilen yenilik termik-teknolojiyle titreşimin kombinasyonudur. Bir düğmeye basılarak bu paslanmaz çelik plaka 42 dereceye kadar ısıtılır ve 5 dereceye kadar soğutulur. Ayrıca titreşim opsiyonu cildin canlandırılmasını sağlar.

Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına (epidermise) ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve aletli (cihazlı) bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabilir. Yani daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolajen ve elastin üretiminin merkezi olan dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir.

Kolajen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.

Zeitgard 2 Anti Age Cihazı sıcak ve soğuk kullanım imkanı sağlayan ciltteki kırışıklıkları açma özelliğine sahip bir cihazdır.


CİHAZIN ÇALIŞMA PRENSİBİ

 1. Adım : İlk olarak cihaz başlığı cilt üzerine sıcak olarak uygulanır. Başlık ısınarak ve cildinizdeki gözenekleri açar. Görünen dış ısı çok yüksektir ve cilt kendini soğutmak ister. Isıyla bağlantılı olarak gözenekler açılır. Tam da bu noktada aynı zamanda uygulanmakta olan ZEITGARD anti-age ürünlerin etken maddeleri gözenekler arasından cilt katmanlarına nüfuz ettirilir. Gözeneklerin açık olması nedeni ile sıcak uygulama ile ciltteki gözenekler kremi emer

 2.Adım : İkinci adımda ZEITGARD 2’nin soğuk fazı cildin ikinci koruyucu reaksiyonuna işaret eder. Sağladığı soğutmayla cilt sıcaklığı düşük ısılara kadar indirilir ve cilt soğuma etkisiyle karşı karşıya bırakılır. Bununla bağlantılı olarak gözeneklere kapanması için sinyal gönderilir. Çoktan cilde gönderilmiş olan yaşlanma karşıtı ürün pratik şekilde hapsedilir.Bu etki, Zeitgard 2’nin titreşim fonksiyonuyla güçlendirilir.Böylece ciltteki ince kan damarlarının stimüle edildiği mikro sirkülasyonla bağ dokuları doğrudan uyarılır. Cildin kendine ait yenileyici maddeleriyle birlikte cildin besin desteği optimize edilir ve aynı zamanda zararlı maddeler cilt katmanlarından uzaklaştırılır.

Diğer yandan titreşim, ürünü cilt katmanlarında daha derine iletir. Etken maddeleri cilde uygulandıktan sonra faydalı hale getirir. Böylece bu maddeler cildin derinlerine daha iyi şekilde iletir. Titreşim, bu iletimi şüphesiz ki yalnızca ciddi oranda yüksek ve uygun etkide bir frekans kullanarak simüle eder. Ayrıca etken maddeler belirgin şekilde cildin derinliklerine gönderilir ve hücreleri birbirine bağlayan epidermis katmanında daha hızlı şekilde emilir.

FAYDALARI

  Cildin ihtiyaçlarına risksiz ve kalıcı yaşlanma karşıtı çözüm
  Hızlı ve kolay uygulanabilirlik


LR’ın talebiyle gerçekleştirilen ve önde gelen Alman Kozmetik Test Enstitülerinden biri olan Dermatest tarafından yürütülen çalışmalar gösteriyor ki; kullanıcıların %95’i ZEITGARD 2’yi kullandıklarında etken maddelerden optimum düzeyde yararlanmışlardır.