ZEITGARD 1

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Zeitgard 1


ZEITGARD 1


BENZERSİZ HİJYEN KONSEPTİ


LR için özel geliştirilmiş fırça başlığında yer alan, uçları yuvarlatılmış lifler; antibakteriyel etken madde ve Microsilver BG™ sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır.
Çünkü Microsilver BG™ koruyucu bir tabaka oluşturur: Bakterileri azaltır ve yeniden oluşmalarını engeller.

CİLT TEMİZLİĞİNDE YENİ BİR STANDART

Yenilikçi ZEITGARD temizleme cihazı klasik yüz temizliğinde devrim yaratıyor. Manuel yüz temizliğinden daha etkili sonuçlar verirken cildi yumuşatıyor.

Teknolojik cihaz ve cihaz için özel geliştirilmiş temizleme ürünüyle bir arada kullanıldığında cilt, kirlerden arınıyor ve yapılan yumuşak masaj ile kan akışı hızlanıyor ve canlanıyor. Cildiniz temizlenerek bir sonraki cilt bakımına en iyi şekilde hazırlanıyor. Cildiniz güzelleşmiş, pürüzsüzleşmiş ve parlak bir görünüm kazanıyor; bu bakım hem kadınlar hem de erkekler için idealdir!


CİHAZIN ÇALIŞMA PRENSİBİ

Cihazın farkı dakikada 7000 osilasyon hareketi yapan temizleme fırçasıdır. Temizleme ürünlerinin özel geliştirilmiş yapısı kirleri yakalar.

Uçları yuvarlatışmış fırça lifleri cilt yüzeyinde adete kayarak, kir kalıntılarını özenle ve etkili şekilde temizler.

Temizleme fırçası optimum aralıklarla yerleştirilmiş fırça kılları kısa sürede kurur ve bakteri oluşmaz. Fırçanın temizliği Mikrosilver Yüz Yıkama Kremi ile yapıldığında bakteri oluşumu önlenir fırça farklı kişiler tarafından kullanılabilir. Sonuç, belirgin şekilde temizlenmiş ve kalıcı olarak iyileştirilmiş cilt görünümüdür.

FAYDALARI

  Her cilt ihtiyacına yönelik derinlemesine temizleme.
  Cildi yormadan 10 kata kadar etkili temizleme.
  MICROSILVER teknolojisiyle benzersiz hijyenik sonuç.
  Işıltılı görünüme sahip temiz bir cilt için.


SONUÇLAR

  Yoğun ve derinlemesine temizlik sonucu cilt durumunda iyileşme.
  Bir sonraki cilt bakımı için cildin ideal şekilde hazırlanması.
  Masaj fonksiyonu sayesinde pürüzsüz bir cilt görünümü.
  Teniniz ışıltı ve daha diri bir görünüm


Akredite Alman Enstitüsü Dermatest GmbH tarafından test edilerek ve bilimsel bir çalışmadan geçirilmiştir.10 kata kadar etkili temizleme.