RACINE SERİSİ

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Racine Serisi


RACINE SERİSİ


Racine serisi LR ürünleri arasında fiyat/perfomans oranının en iyi olduğu ürün serisidir. Yani düşük fiyatla maksimum verim elde edebileceğiniz bir ürün serisi.

25 yaşından sonra cilt yaşlanması başlıyor ve cildinizi ne kadar erken desteklemeye başlarsanız yaşlanma etkilerini o kadar fazla geciktirebilirsiniz. Özellikle güneş ve cildi yeterince nem ile beslememek, ilk kırışıklıkların oluşmasına neden oluyor.

Racine Q-10 Set; gece kremi, gündüz kremi ve göz kreminden oluşuyor ve tüm cilt tiplerine uygundur.

CoEnzym Q10 içeren gündüz kremi, cildi koruyor ve ilk kırışıkların oluşmasını yavaşlatıyor. CoEnzym Q10, hücreler için gereken A, C ve E vitaminlerini sağlıyor. Kremin içerisindeki yosunlardan elde edilen bakım kompleksi cildin nem tutma kabiliyetini artırıyor. UV-Filtresi cildi güneş ışığı etkilerinden koruyor.

Cildin kendini yenilemesi geceleri başlıyor, bu yüzden gündüz kremini bir gece kremi ile yenilemek çok önemli. CoEnzym Q10 içeren Racine Gece Kremi kırışıkların giderilmesi için gereken enerjiyi hücrelere sağlıyor ve cildi onarıyor.

Özellikle göz çevresi için geliştirilen Q10 Göz Kremi ise gündüz kremiyle aynı erken madde ve etkilere sahip. Göz çevresi kırışıklarını önlüyor ve göz çevresine daha gergin bir görünüm sağlıyor.

Eğer ilk yaşlanma etkilerine karşı, düzenli olarak kullanacağınız, hesaplı bir alternatif kullanmak istiyorsanız kesinlikle Racine Q-10 Set‘i deneyin. Gün içinde kullanmak için Racine serisinin Nemlendirici Krem’leri de müthiş.


Racine Serisi Ürünlerden bazıları;

  Racine collogen serum : Collogen serum panthenol ve çözünebilir kolojen içerdiğinden cilt tarafından kolayca emilebilir. Panthenol, provitamin B5 içerdiğinden cilt tahrişini engeller, iyileştirme sürecini hızlandırır. Temizlenmiş cilde gündüz kreminden önce sürülmelidir.

  Racine liposom serum : Bu serumun içerisinde E vitamini, Octacosanol (cildi sağlamlaştırır), buğday tohumu, elastin (cilt dokusunu besler), ve kolojen bulunmaktadır. Collogen serum ile tamamlayıcıdır. Gece kreminden önce sürülmesi daha iyi olur.

  Racine Q10 göz kremi : A, E, F vitaminlerini barındıran Shea Yağı sayesinde göz altlarınıza etkili bir bakım yaparak kırışıkların engellenmesinde, ve azalmasında etkilidir.

  Racine Q10 gece ve gündüz kremi : Coenzyme ve Q10 içeriyor ve bu maddelerin kırışıklığın azaltılması ve Uv kaynaklı hasarı engelleyerek sağlıklı kolojen üretimini tetikler. Cildin destek yapısına hasar veren maddelere karşı koruyucudur. Alginat deniz yosunlarından elde edilen nemlendirici doğal maddeler içerir ve bir film tabakası halinde cildi korumaya ve onarmaya yardımcı olur. İçindeki aminoasitlerle yüklü Chorella yosunu ile cildinizin pürüssüz bir görünüm almasını sağlar.
  Antibakteriyeldir
  Antiviraldir
  Antiseptiktir
Çünkü, okyanus suyu içermektedir. Ve kırktan fazla mineral ve elektronitler sayesinde cilt yenilenir.

  Racine Family serisi : paraben, silikon yağı, parafin içermez. Şampuan, vucut losyonu, duş jeli.


Racine Temizleme Ürünleri :

  Racine Temizleme Köpüğü : Kremsi yapıya sahip hafif köpük,cildinizi temizler ve makyajı çıkarır. A ve E vitamini içeriği ile gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Her cilt tipine uygundur

  Racine Tonik : Cildi tazeleyen, alkolsüz, bakıma hazırlayan hafif bir toniktir. Provitamin B5 ve hamamelis ile rahatlatıcı etkiye sahiptir. Alkolsüzdür. Cildi yumuşatır.

  Racine Göz Makyajı Temizleyici : Hassastır, lens kullananlar ve su ile çıkan makyaj ürünlerinin temizliği için uygundur.

  Racine Vücut Yağı : Kuru ciltler için oldukça zengin içerikli bakım yağıdır. Cildi rahatlatır, masaj yağı olarakta kullanıma uygundur. A vitamini içeriğiyle cilt sıkılaştırmaya yardımcı olur. Vücut çatlaklarında etkilidir. Duş'tan sonra cilde masaj yapılarak yedirilir.