Probiyotic 12

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Probiyotic 12


Probiyotic 12


HERKESİN MERAK ETTİĞİ ”LR PROPİOTİC12” NEDİR?


Probiotic12 ile 12 Kat Koruma Kalkanı!

LR 2017 yılı ile birlikte ürün yelpazesine yeni bir ürün ekleyen ve 2017 Nisan ayı itibari ile satışları başlayan ”Probiotic12” ürünü kataloğumuza girmiş ve çok ilgi gören ürünümüz olmuştur.


Probiotic Nedİr?

Probioticler ve prebioticler vücudumuzda bulunan ve sağlığımız üzerinde olumlu etkileri olan canlı mikro organizmalardır. Kısaca vücudumuzda yaşayan iyi bakterilerdir. Sindirim sistemimizi bağırsak sağlımızı korur ve bağışıklık sistemimizi desteklerle

Vücudumuzda yüz trilyona yakın faydalı bakteri ve mantar vardır, bu sayı vücudumuzdaki kendi hücrelerimizin 10 katı diyebiliriz. Probioticler bebeğin normal doğumla doğum kanalından geçmesinden itibaren vücuda yerleşir, anne sütü ve ilerleyen yaşlardaki takviye gıdalarla sayıları giderek artar.

Probioticler en çok bağırsaklarımızda bulunur, bağırsaklarımızda bulunan bakterilerin yüzde 85’i iyi bakterilerdir. Antibiyotik kullanımı, düzensiz sağlıksız beslenme ve günlük yaşamın getirdiği stres sonrası bağırsaklarda bulunan Probioticlerin sayısı azalır. Buna karşılık zararlı bakteri sayısı artar ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarılmış olur.

En az 1 – 2 ay olan Probiotic takviyesi ile vücudumuzdaki Probioticlerin sayısı artmaya ve bağırsaklarımız normale dönmeye başlar. Probioticler sindirimi düzenleyerek kabızlığın ve ishal vakalarının önlenmesine yardımcı olur. Solunum, idrar, üreme yolları enfeksiyonlarının önlenmesinde kolesterol düzeylerinin düşürülmesinde etkilidirler.


Probioticler süt ve süt ürünlerinde hazımsızlığın engellenmesinde, egzama ve alerjilerin tedavisinde olumlu faydaya sahiptirler. Son dönemdeki çalışmalarda obezitenin oluşumunun önlenmesine ve sağlıklı bir cilt yapısının oluşumuna yardımcı oldukları da gösterilmiştir.


LR Probiotic12 Özellİklerİ :

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi insan vücudunu direncini arttırır.

  Bağışıklık sistemini güçlendirir.

  Egzama ve alerjik gibi cilt rahatsızlıklarına karşılık olarak Probiotic12 takviyesini öneriyoruz.

  Size sağladığı iyi bakteriler sayesinde vücudunuzun direncini yüksek tutar.

  Enfeksiyonların önüne geçer korumaya alır.

  Kolesterol seviyenizi dengede tutar.

  İdrar üreme yollarının enfeksiyon kapmasına karşı 12 kat korur.

  Bağırsaklarınızın çok daha düzenli ve dirençli hale getirir.

  Ayrıca burada sayamadığımız daha bir çok durumda sizleri koruma altına alır.


UYARI : LR Probiotic 12 ilaç değil, gıda takviyesidir. Hiç bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz