Network Marketing

Ana Sayfa  →  LR  →  Network MarketingNetwork Marketing


Ülkemizde yaklaşık 700,000 kişi bu iş alanı sayesinde aile bütçesine katkıda bulunmakta veya bizzat bu iş ile geçinmektedir. Bilindiğinin aksine bir Pazarlamacılık işi değildir.Ürün satma şartı asla yoktur. Tamamen yasaldır ve kazancınız vergilendirilmektedir. Devam eden geliriniz, çocuklarınıza miras olarak bırakılır.Bağlayıcılığı yoktur, istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.


NETWORK MARKETING SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR

  Network Marketing, daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler kullanmak isteyen insanlara, aracısız alışverişin öğretilmesidir.

  Normalde marketten aldığınız ürünleri, araya toptancılar, perakendeciler girmeden, aracısız olarak doğrudan üretici firmadan alabilirsiniz. Böylece daha kaliteli ürünü daha ucuza almış olursunuz.

  Ürünleri indirimli alabileceğiniz gibi, çalıştığınız firmayı tavsiye ettiğiniz kişilerin o firmaya İş Ortağı olarak yaptığı alışverişlerden de gelir kazanırsınız.

Ürün satma zorunluluğu yoktur. Doğrudan satış işi değildir, Şirket merkezinden alışveriş sistemi ve bunun tavsiye edilmesidir. Bu alışveriş modelini tavsiye ederek uygulanılmasına Network Marketing denir.


NETWORK MARKETING AVANTAJLARI

  Günlük hayatta kullandığınız ürünleri indirimli alabilirsiniz.Ürünler 1.Sınıf kaliteye sahiptir. Amaç; Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile kullanıcı memnuniyeti sağlamaktır. Böylece en kaliteli ürünlere, en uygun fiyatlarla sahip olursunuz.

  Risksiz ve Sermayesiz olarak kendi işinizi kurma fırsatınız olur. Bu fırsattan yararlanıp , yararlanmamak tamamen size bağlıdır. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur


NETWORK MARKETING İLE PARA NASIL KAZANILIR ?

Birinci adım; geleceğinizi, hayallerinizi düşünüp adım atmak olmalıdır.

Böylece ilk avantajınız, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler kullanmaya başlamak olur.

Ürün kalitesi çok iyi olduğundan rahat bir şekilde ailenize, arkadaşlarınıza, çevreniz ve diğer insanlara göğsünüzü gererek önerebilmektesiniz. Ekip olma yolunda ilerledikçe, dayanışma ve yardımlaşma ile kazancınız hemen artmaya başlayacaktır.

Çevrenizde veya internette bu avantajdan yararlanmak isteyen başkaları da olacaktır. Onlara bu fırsattan yararlanmaları için yol gösterebilirsiniz. Bu da dolaylı olarak sizin ekip oluşturmanızı sağlayacaktır.

Dikkat ediniz ; bu ürün satma, pazarlama işi değildir!


NETWORK MARKETING İLE PARA NASIL KAZANILIR ?

Birinci adım; geleceğinizi, hayallerinizi düşünüp adım atmak olmalıdır.

Böylece ilk avantajınız, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler kullanmaya başlamak olur.

Günlük yaşamınızda memnun olduğumuz ürünleri sevdiklerimize zaten tavsiye ederiz değil mi?

Çevrenizde, sadece kaliteli ve indirimli ürünler kullanma ile ilgilenecekler olacağı gibi, yaptığınız işin büyük bir kazanç fırsatı olduğunu görenler ve çalışmak isteyenler de fazlasıyla olacaktır.

Network Marketing işini bugüne kadar ve halen yanlış uygulayanlar yüzünden halk arasında “kapı kapı dolaşarak ürün satma işi” gibi algılanmıştır. Oysa Network Marketing ürün satışı üzerine kurulu bir iş değildir.

Ürün satışı yapmak isteyen bu yolu da tercih edebilir. Hem sıcak satıştan gelir hemde ekip oluşturdukça gelir sağlayabilir. Gereklilikleri yerine getirildiği takdirde kısa sürede çok fazla kazanç elde edebilir.

İşin gerçeği, sadece akıllı tüketicilerin, ürünlerini aracısız olarak alması ile oluşan bir organizasyon olmasıdır.

Bugün tanınmış iş adamları, sanatçılar, bilim adamları bile Network Marketing işi yapmakta ve bu da sektörün saygınlığını zaten kanıtlamaktadır.


NETWORK MARKETING SİZE NE FAYDA SAĞLAR ?

Ek Gelir veya Asıl Gelir kaynağınız olur,Ailenize maddi olarak katkı sağlarsınız,Maddi özgürlüğe sahip olursunuz,Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırırsınız,Kariyer yapma fırsatınız vardır,Hak ettiğiniz kadar kazanabileceğiniz işlerdendir,Yeni insanlarla tanışır, sosyalleşir, hayatın içinde olursunuz,İnsanlara yardım etmenin mutluluğunu yaşarsınız

Kimseye bağlı kalmaksızın çalışırsınız,Üst yöneticiniz yoktur.