ANNE VE BEBEK BAKIMI

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Anne ve Bebek Bakımı


ANNE VE BEBEK BAKIMIBebek ve çocukların narin ciltleri oldukça hassastır çünkü ciltleri henüz gelişme devresindedir. İyi korunabilmeleri için özenli bir bakım uygulanmalıdır. LR’den Aloe Vera bakım ürünleri hassas cilt kısımları için özel olarak geliştirilmiştir. Bakım setlerindeki ürünler yüksek miktarlarda aloe vera (bakım ürünleri % 40 oranında ve temizleme ürünleri % 30 oranında) ve yalnızca hafif temizleyici maddeler içerir. Dolayısıyla hassas cilde narince bakım uygulanır. Buna ek olarak aynısafa özü yenilenmeyi ve cildin korunmasını destekler. Ciltle dost ürünler mineral yağları ve paraben içermeyecek şekilde üretilirler. Cildi kurumaya karşı destekler ve böylece cilde yeterli miktarda nem takviyesi sağlanır.

Ayrıca bu bitki anneler için genel koruma sağlar. Aloe Vera bebek bakım seti dahilinde masaj balsamı yer alır ve özel olarak annelerdeki gebelik çatlaklarına uygundur. Balsam optimum bakım yapar ve cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını korumasına destek olur, ayrıca bebeklerde masaj yağı olarak kullanılması idealdir.


İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

LR, bebek bakım serisinin geliştirilmesi için bebekler ve küçük çocuklar için aloe vera ve aynı safa çiçeğinin temel geleneksel özelliklerini ve çağın gereksinimlerine uygun bir formül içerir.

Üretiminde LR yalnızca Barbadensis Miller türü Aloe Vera kullanmıştır. Bu içeriğin „faydaları“ çoktan ispatlanmıştır: Çok önceleri Nefertiti ve Kloepatra aloe vera macununu cilt ve güzellik bakımlarında kullanmıştır.

Şamdan çiçeği, diğer adıyla aynısafa çiçeği, tamamen Orta ve Güney Avrupa’ya, Doğu Asya’ya ve ABD’ye yayılmıştır. Bu bitkinin meyveleri kıvrık, hilal şeklinde; bu nedenle „şamdan çiçeği“ olarak da adlandırılır.

Antik çağlardan bu yana insanlar aynısafa çiçeğini ciltlerini korumak üzere kullanmışlardır. Çok yönlü etkiye sahiptir. Harici kullanımda rahatlatıcı, sakinleştirici ve canlandırıcı etki yaratır. Harici olarak kullanıldığında kremlerde, yağlarda veya tentürlerin içeriğinde yer alır ve çeşitli cilt tahrişlenmelerinde kullanıma elverişlidir.


BU BAKIM SERİSİ AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ İÇERİR ;

  Yıkama Kremi
  Köpük Banyosu
  Şampuan
  Pişik Kremi
  Bakım Losyonu
  Yüz Kremi
  Masaj Balsamı