LR NEDİR ?

Ana Sayfa  →  LR  →  LR Nedir ?LR NEDİR ?


LR Health & Beauty; 1985 yılından bu yana 30 ülkede faaliyet gösteren, sağlık ve güzellik ürünleri üzerine üretim yapan dünyaca ünlü bir Alman firmasıdır.

Ödüllü Cilt temizliği ve Anti-Aging cihazları, Kozmetik Serisi, Parfüm Serisi, Özel Bakım Serisi, Anne-Bebek Serisi, Güneş Bakım Serisi, Saç Bakım Serisi ve Gıda Takviye ürünleri bulunmaktadır.

Günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanısıra, çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici ürünleri var.

Bunlar, Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde en sık rastlanan egzama, sedef, sivilceler, varis, güneş lekeleri, doğum lekeleri gibi rahatsızlıklara iyi geliyor.

LR, ürünlerinde zararlı kimyasal maddeler kullanmaktan kaçınıyor. Örneğin günlük makyaj serisindeki pudralı ürünlerde paraben,talk pudrası, silikon, sentetik yağlar gibi kimyasallar kullanmıyor.

Parfümlerinde hayvansal içerikler kullanmıyor ve astım hastaları parfümlerini kullanabiliyor.

Diğer kozmetik firmalarından farklı olarak gıda takviyesi ürünleri de var. Bunlar hem bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Hem de çeşitli rahatsızlıkların tedavisine içeriden destek veriyor.