SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Saç Bakım Ürünleri


SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ


L-Recapin

Set İçeriği

  1 adet L-Recapin Şampuan
  1 adet L-Recapin Tonik


Dökülen Saçlar Nasıl Çıkar ?

Saç dökülmesi durumunda genellikle saç ekimleri ön plana çıksa bile, çoğu kişi tarafından tercih edilmeyen bir yöntemdir. İnsanlar genellikle saç ekimi yerine bitkisel tedavi yöntemlerini uygulamayı tercih etmektedir. Özellikle kozmetik ürünleri bu konuda oldukça başarılı sonuçlar doğurabilmektedir. Ancak kozmetik ürünleri seçerken ürünün bitkisel ve doğal olduğuna dikkat etmek gerekmektedir. Bu alanda Alman firması LR markası 30 yıllık geçmişi ve 30 ülkedeki satış ağıyla her zaman bir adım öne çıkıyor.

Markanın geliştirmiş olduğu L-Recapin Set, saç çıkarma konusunda oldukça büyük başarılara imza atmış bir ürün setidir. Öncelikle ürün tamamen bitkisel olduğundan hiçbir şekilde yan etki oluşturmaz ve saçların yeniden çıkma sürecini önemli şekilde destekler. Sette iki farklı ürün bulunuyor. Bunlardan biri olan L-Recapin Tonik, mevcut saç yoğunluğunun korunmasına yardımcı olmaktadır.

Özel bio kompleksi sayesinde saçların tutulmasına katkı sağlamaktadır. Saç derisinin beslenmesine ve kan dolaşımının hızlanmasına katkı sağlar. Ayrıca saçların uzun vadede uzama evresinde kalmasına yardımcı olabilir. Diğer ürün ise L-Recapin Şampuan dır ve dermatolojik olarak test edilen bir üründür. Saçları temizlerken aynı zamanda güçlendiren bu şampuan, saçların yeniden çıkma sürecine de destek olmaktadır. Her yaş ve kesim tarafından yaygın olarak kullanılan bu ürün seti, saç dökülmesi yaşayan milyonlarca insana büyük katkılar sağlamıştır


Nova Pure Saç Bakım Ürünleri

Nova pure saç bakım ürünlerinin en önemli özelliği, bitkisel etken maddeleri yüksek polimerlerle kombinedir.

Saçı nemlendirir, ısıya karşı korur, sağlıklı görünmesini sağlar. Her saç şekli ve tipi için uygun ürünleri vardır.


Moisture plus serisi

Focus vesiculosus, macrocytis pyrifera, laminaria yosun ektreleri barındırır. Saçı nemlendirerek, hoş kokusu ile bakım yapar. Saçın parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.


Colour Shine serisi

Boyalı ve röfleli saçların bakımını yapar, renk canlılığını korur. Bu ürünlerde bulunan doğal acaiberi zengin bitkisel proteinleri içerir. A ve C vitamini kompleksi ile yıpranmış saçların güçlenmesine yardımcı olur.


Repair İntense Serisi

Sağlıksız, yıpranmış saçların eski haline gelmesine yardımcı olur ve yıpranma sebeplerinin etkenlerine engel olur.


Power Boost

Erkekler için kullanıldığı gibi kadınlar da bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler. Vital hair & Scalp kompleks kalıtıma bağlı olarak erken yaşlarda görülen saç dökülmelerine karşı saçı korur. İçeriğinde yeşil çay ekstresi vardır ve saçın canlanmasına yardımcı olur.


Styling serisi

Bu seri ile saçınız yıpranmadan istediğiniz şekle girer.

  Saç jölesi
  Saç spreyi
  Parlaklık veren sprey
  Isı koruma spreyi (maşa ve föne karşı dayanıklılık sağlar ve dökülmeyi önler)
  Saç düzleştirici krem
  Saç kremi
  Saç tazeleyici (styling re-styler)