ALOE VERA AĞIZ BAKIMI

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Aloe Vera Ürünleri  →  Aloe Vera Ağız BakımıALOE VERA AĞIZ BAKIMI


LR Aloe Vera Diş Macunu çok sayıda etkisi ile ağız ve diş sağlığının korunması, desteklenmesi ve sağlanmasında en etkili yardımcı ürünlerden bir tanesidir.

Genel olarak ortaya çıkan etkileri:

 Diş eti çekilmeleri diş bakterilerinden oluşur. Her gece yatmadan önce aloe veranın sunduğu mineral ve vitaminler ile dişlerinizi korumaya almak size daha uzun süre sağlıklı dişler sunmak için en büyük destek ürünü olur.

  Diş etlerinde bazı nedenlerle ortaya çıkan kanamalar ağız içerisine hem kötü koku verir, hem de çok daha büyük sorunlara neden olabilir. Böyle durumlarda aloe veranın jel yapısı kanamanın olduğu noktada iyileştirici bir etki meydana getirir.

  Dişlerde biriken tartarlar nedeniyle zamanla bir katman halinde diş taşı olması dişlerin iç ve dış etkenlerle çabuk çürümesi demektir. Bu gibi durumlarda taşların kurutulması ve dişten ayrılması gerekir. ama dişlerin temizlenmesi sonrasında yeniden taş oluşmasını istemiyorsanız mutlaka Aloe veranın temizleyici etkisinden yararlanarak görünmeyen diş çizgilerinde tam bir hijyen sağlayın.

  Ağız içi mukozasının bozulması ya da takma diş ya da iş çekilmesi gibi durumlarda damağın tahriş olması aynı zamanda destekleyici bir macun ile iyileşme sürecini hızlandırmalıdır. Bu işlem için çok etkili bir ürün olan macunu mutlaka en az 2 kere kullanmak gerekir.