ALOE VERA BOX SET

Ana Sayfa  →  Ürünler  →  Aloe Vera Ürünleri  →  Aloe Vera Box SetALOE VERA BOX SET


LR Box Set içeriğinde 1 adet Acil Durum Spreyi, 1 adet Concantre Krem ve 1 adet Propolis krem yer almaktadır.


KULLANIM YERLERİ VE ETKİLERİ.

  Yara, yanık, carpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis kremlerini bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.

  Kaşıntı, sinek ısırmasi, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre krem yeterlidir. İstenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek icin kullanılır.

  Nasırlarda, topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis kremlerini sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.

  Uçuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.

  Hemoroid : Konsantre krem, jel alüminyum folyoya sıkılır ve fitil şeklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.

  Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre krem yalnızca geceleri olmak kaydıyla bu sırayla sürülüp yatılır.

  Ayak mantarı, tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde sprey kullanılır.

  Hafif egzamalarda : Propolis krem çok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.

  Sedef hastalığı : Sprey, konsantre ve propolis kremleri bu sırayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.

  Pişiklerde : Propolis krem pişik kremi olarak kullanılabilir.

  Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar : Konsantre kremi soğutup uygulamak oldukça etkilidir.

  El Kremi olarak: Propolis krem özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.

  Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrası saç diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

Kullanıcılar; Her evde ve her yerde yanlarında mutlaka olması gerektiğini ve birçok sorunu bu setle iyileştirebildiklerini söylüyorlar.

ALOE VERA ACİL DURUM SPREYİLR Aloe Vera Acil Yardım Spreyinin İçeriği ve Özellikleri

  Şamdan çiçeği ekstresi: kan akışının hızlanmasını sağlar. Yaraların iyileşmesini sağlar.

  Porpolis ekstresi: İltahap sökücü özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra antibakteriyel ve tedavi edicidir.

  Kekik ekstresi: antioksidatif ve temizleyici etkisinin yanı sıra tonikleyicidir.

  Civan perçemi ekstresi: yararları iyileştirir. İltihapları söker.

  Papatya ekstresi: cildi rahatlattığı gibi mikropları da önler.

  Kara hindi baba kökü ekstresi: tazeleyici ve temizleyicidir.

  Çarkıfelek çiçeği ekstresi: koruyucu, rahatlayıcı, temizleyici ve tahriş önleyicidir.

  Okaliptüs yaprakları ekstresi: uyarıcı ve temizleyicidir.

  Adaçayı ekstresi: iltihap sökücü ve temizleyicidir.

  Sığırdili çiçeği ekstresi: sıkılaştırıcı ve temizleyicidir.

  Zencefil kökü ekstresi:kan akışını hızlandırır. İltihapları söker.

  Kırmızı sandal ağacı ekstresi: alerji önleyici, serinletici ve toniktir.

Görüldüğü üzere her bir madde kendi içerisinde de iyileştirici bir etkiye sahiptir. Hepsinin bir araya geldiği bir sprey de harikulade bir üründür. Bu nedenle tercih edilen LR spreyi kişiye taze bir cilde sahip olabilme imkanı sunabilmektedir.


Hassas ciltler için Rahatlatıcı ve serinletici bir etkiye sahip olan LR Aloe Vera Acil Durum Spreyi, % 83 Aloe Vera, calendula, papatya, civan perçemi, ada çayı, propolis, aynı safa, zencefil ve çarkıfelek gibi 12 doğal şifalı bitkiden oluşan içeriğiyle cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur. Yani içerik bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle insanların ilgileri artmış durumdadır.

Güneş yanığı veya böcek sokmalarında, tahriş olmuş ciltlerde, hafif açık yaralanmalarda yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır.Çarpma, düşme, şişme ve morarmalarda etkilidir.Cildi anında nemlendirir ve dokunulduğunda hissedilen hassasiyet belirgin şekilde azalır. Traşa bağlı cilt tahrişlerinde rahatlatıcı ve serinletici etki sağlar.

LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi gergin cilde sahip olan insanlar için cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Böylece yoğun bir nem ortamı sağlar.

Bu sprey ihtiyaç durumunda cilde püskürtülür. Tüm cilde uygulanır. Fakat göz çevresinden uzak tutulmalıdır. Güneşlendikten sonra da cilde uygulanması rahatlatıcı bir etki yaratacaktır.

Yapılan çalışmalar sonucunda kullanıcı yorumları değerlendirilmiştir. Buna göre;

  Kullanan insanların %100’ü ciltlerindeki tahrişlerin azaldığını belirtmektedir.

  Kullanıcıların %100’ü kaşıntıları azalttığını söylemektedir.

  Kullanıcıların%100’ü cildi rahatlattığını ve serinlettiğini belirtmektedir.

Uzmanlar bu spreyin kullanımıyla ilgili belirli ipuçları vermektedirler. Buna göre özellikle yazın kullanılması oldukça yarar sağlar. Çünkü cilt güneşin ultraviyole ışınlarından olumsuz etkilenmektedir. Yazın sıcak havaların etkisinden dolayı ayaklar kısa süre içerisinde yorulmaktadırlar. Bu durumda LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi kullanılırsa rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Ayrıca cilde sürüldükten sonra dışarı çıkılırsa koruyucu bir görev üstlenecektir. Erkekler tıraş olduktan sonra bu sprey sayesinde tahriş olma riskini önleyecekler. Ciltlerini rahatlatıp harika bir serinlik hissi yaşayacaklardır. Bunların yanı sıra cildin herhangi bir yerinde yarası ve tahrişi olan kişi bu sprey sayesinde kolaylıkla iyileşecektir. Gençlik, tazelik, serinletici etki ve koruyucu bir mucize arayanlara kaliteli çözüm olanağı sunan LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi tercih edilmelidir. Kişi oldukça memnun kalacaktır.


ALOE VERA KONSANTRE KREM  Cildin optimum şekilde nemlendirilmesi ve elastikiyetinin iyileştirilmesi için kullanılır.

  % 90 saf aloe vera jeli içerir.

  Hoş bir serinletici his sağlar.

Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü, neredeyse bozulmamış kıvamı ve formuyla aloe vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar.% 90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.


ALOE VERA PROPOLIS KREMPropolis, arıların ürettiği reçineli bir maddedir. Arı kovanının iç yüzeyinde biriktirilen ve küçük açıklıkları ve yarıkları kapatmaya yarayan bir yapı malzemesi olarak kullanılır. Propolis etken maddesi bal arıları tarafından oluşturulmaktadır. Bitkilerden toplanan ve balmumu ile karıştırıldığında kovandaki açıklıkların kapanmasını, sterilize edilmesini ve larva yuvaların cilalanmasını sağlayan organik bir üründür.

Bitkilerin kabuk, yaprak, tomurcuk ve diğer kısımlarından toplanarak reçineli bir mum kıvamını alan Propolis, hoş kokulu bir maddedir. Öte yandan suda erime özelliği yoktur ve oda sıcaklığında katı kıvama yakın bir yarı katı halde bulunmaktadır.

Propolis, cilt üzerinde etkili olan onarıcı özelliği ile eski yıllardan beri geleneksel tıpta kullanılmaktadır. Antibakteriyel, antioksidan ve antienflamatuar etkisi bilimsel çalışmalar ile onaylanmıştır.

  Aloe Vera jeliyle mükemmel şekilde harmanlanmış propolis, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltte iyi etki yaratır.

  Balmumu doğal ekstresi (Propolis) zengin içeriği ve organik yapısı ciltteki alerjik reaksiyonlara karşı serinletici ve kaşıntıyı giderici etkileri bulunmaktadır. İçeriğinde %79 Aloe Vera, Propolis, A Vitamini, E Vitamini, Lanolin, Allantoin bulunmaktadır. Diğer Aloe Vera ürünleri ile birlikte kullanıldığında etkisi ve onarımlarından daha yüksek sonuçlar alınabilmektedir.

  Organik bir anti bakteriyel olan Propolis ve %79 aloe vera oranı ile hasar görmüş ve kurumaya eğilimli ciltlerde besleyici ve koruyucu özelliği ile etkili rol oynamaktadır.

  Balmumu özü içeren zengin içeriği ile yoğun nemlendirme sağlar.

  Cildi eşit oranda rahatlatır ve ciltteki gerginliği alır.

  Cildin doğal dokusuna kavuşmasına yardımcı olur

  Ağız ve burun bölgesindeki uçukların tedavisi için de kullanıma uygundur. Daha etkili sonuç için uçuğun çıkacağı anlaşıldığında ve uçuk oluşumunun belirtileri gözlendiğinde, anında uygulanarak direkt sonuçların alınmasında ve bölgedeki bakterilerin oluşumunun engellemesine yardımcı olmaktadır.

  Propolis, yüzeysel cilt yaralanmalarında ve yanıklarında kullanıldığında koruyucu bir tabaka oluşturarak yaralı bölgeyi dış etkenlerden izole ederek enfeksiyon oranını düşürmektedir. Rahatlatıcı, yatıştırıcı bir özelliği olan krem, ağrı ve tahriş olmuş ciltlerdeki problemleri en aza indirmektedir.

 İçeriğinde yüksek oranda aloe vera, A vitamini, E vitamini, lanolin bulunmaktadır. Bu elementler sayesinde cildin iyileşmesi süreci hızlanmaktadır. A ve E vitaminleri hücre yenilenmesine katkıda bulunurken, lanolin ise yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olmaktadır.

  Yara onarımlarda ve kızarıklarda etkili olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra kuru ciltlerde haftada iki kez gece kremi olarak da kullanılması tavsiye edilmektedir. Cilt yenilenmesinde içeriğinde aktif bileşenler sayesinde gece kremi olarak hücre yenilenmesini hızlandırır ve bakım yapar

  Problemli bölgelere lokal olarak az miktarda kullanılması tavsiye edilmektedir. Bakım amaçlı ve nemlendirme amaçlı kullanıldığında ise asgari oranda masaj yaparak cilde yedirilmesi tavsiye edilmektedir. Aşırı hassas ve karma ciltlerin dikkatli kullanmaları gerekmektedir.

  Aşırı yağlı cilde sahip kişilerde "yüzde" kullanım için önerilmemektedir.

  Kirli, terli ve makyaj kalıntılarının bulunduğu cilt yüzeyleri tıkanmış olduğundan içeriğindeki bileşenler cildin doğal dokusuna etki etmemektedir. Bu sebepten ötürü saf su ile yıkanmış ve arındırılmış ciltte kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Propolis, derin olmayan yüzeysel yaralarda, iltihaplı ve enfeksiyonlu deri tahribatında, tırnak batması, kesik ve çatlak oluşumlarında tedavi sürecini hızlandırarak deri yenilenmesine katkıda bulunmaktadır.

  İyileştirici etkisinin yanı sıra yoğun nemlendirilmeye ihtiyaç duyulan kuru ve normal ciltlerde günlük kullanıma uygundur. Özel kullanımlarda ise açık yaranın kapanma sürecinde kullanıldığında ameliyat izi ve yara izinin oluşmamasına yardımcı olur.

  Özellikle dirsek, topuk ve diz kapağı gibi kalınlaşmış deri tabakalarında, lokal egzama, sedef ve deri dökülmelerinde, et benlerinin küçülmesinde ve özellikle kış aylarında el kremi olarak da kullanıma uygundur.

  Saf içeriği ile bebek pişiklerinin tedavisine yardımcı olmaktadır. Cildin koruyucu bir tabaka oluşturmasını sağlayarak dış etkenlerden kaynaklı enfeksiyonların izolasyonunda etkilidir.

  Yetişkinlerin ve çocukların kullanımına uygundur.